Зеленський поїхав на Херсонщину – провів нараду з безпекових питань і відновлення критичної інфраструктури

Президент також вручив державні нагороди українським військовослужбовцям, які беруть участь в обороні Херсонської області

Офіс президента України повідомив про робочу поїздку Володимира Зеленського в Херсонську область, де він провів координаційну нараду з питань актуальної безпекової ситуації та стану ліквідації наслідків пошкоджень об’єктів критичної інфраструктури регіону.

Об этом сообщает Роспресс

Повідомляється, що Зеленський заслухав доповідь військового командування щодо оперативної ситуації.

Йшлося також про відбудову пошкодженої інфраструктури в області, стан розмінування деокупованих територій, відновлення електромереж Херсонщини та забезпечення ремонтних бригад необхідними матеріалами.

Президент також вручив державні нагороди українським військовослужбовцям, які беруть участь в обороні Херсонської області, вказує ОПУ.

«Радий сьогодні бути на Херсонщині. Маю честь привітати вас, подякувати за захист нашої територіальної цілісності, суверенітету нашої держави. Хочу подякувати вам і всім вашим побратимам, які сьогодні з нами і яких, на жаль, немає. Вони в серці, у пам’яті, в історії», – сказав Зеленський.

Українські військові деокупували правобережну частину Херсонської області впродовж літа-осені 2022 року. Обласний центр був звільнений 11 листопада 2022 року.

Майже одразу після цього російські війська розпочали артилерійські обстріли Херсона та підконтрольних українському уряду районів області.

Источник: Компромат НЕТ